KURS SUSHI

MI SUSHI od początku postanowiła edukować i dzielić się swoją wiedzą i pasją. Nasz kurs sushi to doskonała okazja do podzielenia się pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, w tym wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi.

__________________________________________________________

Tak narodził się pomysł zorganizowania kursów sushi, podczas których chcemy przybliżyć i podzielić się wiedzą na temat sushi i Japonii.

 

Szef kuchni przeniesie Państwa na 3 godziny do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie podzieli się z Państwem wiedzą zdobytą podczas wieloletniej przygody z sushi. W czasie kursu poznamy historię tej najsmaczniejszej potrawy świata, porozmawiamy o ryżu, który jest sercem sushi, dowiemy się z czym przygotować tradycyjne sushi oraz jak je podać. Na naszych warsztatach sushi dowiesz się między innymi: – Co to jest, tykwa, tobiko, wasabi… – Jak zwijać sushi – Jak przygotować ryż do sushi… Część teoretyczną umiejętnie przeplatamy częścią praktyczną, w czasie której każdy przygotuje tradycyjne nigiri, hosomaki, futomaki oraz uramaki, stanowiące fantastyczny posiłek.

Nasze kursy sushi są rewelacyjnym prezentem urodzinowym, doskonałym sposobem spędzenia czasu z przyjaciółmi lub rodziną, genialnym pomysłem na udaną randkę, wspaniałym pomysłem na spotkanie ze znajomymi. To także świetny pomysł na zorganizowanie spotkania integracyjnego z kontrahentami, to wyjątkowe uzupełnienie różnego rodzaju uroczystości, spotkań towarzyskich czy biznesowych.

 

W kursach mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, początkujący, dopiero rozpoczynający swą przygodę z sushi, jak i zaawansowani, chcący pogłębić swoją wiedzę.

Kurs sushi

zarezerwuj termin

Zadzwoń: 889 396 457

_____________________________________________

Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach nie przekraczajacych 6 osób.

Kurs sushi - 650zł/osoba.

Możłiwość oragnizacji mobilnie np. w Twoim domu.

Kurs sushi - 1200zł/osoba.